13/11/2023 Ακαδημαϊκοί Συμβούλοι Σπουδών

Οι συναντήσεις του Ακαδημαϊκού Συμβούλου Σπουδών με τους φοιτητές ορίζονται σε από κοινού συμφωνηθείσες ώρες και ημερομηνίες. Γενικά, η διαδικασία της υποστήριξης και συμβουλευτικής από τους/τις Ακαδημαϊκούς Συμβούλους πραγματοποιείται με όλους τους δυνατούς τρόπους επικοινωνίας.

update 13/11/2023: Ακ. Συμβούλοι Σπουδών για τους εισαγόμενους μεταπτυχιακούς φοιτητές κατά το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024

Η Επιτροπή Προγράμματος Σπουδών του Δ.Π.Μ.Σ., στην υπ’ αριθμ. 2 / 1-11-2023 συνεδρίασή της, αποφάσισε ομόφωνα να ορίσει Ακαδημαϊκούς Συμβούλους Σπουδών για τους εισαγόμενους μεταπτυχιακούς φοιτητές κατά το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024, ως εξής:

Α.Μ. Φοιτητή /τριας Ακαδημαϊκός Συμβούλος Σπουδών

30011

Παπαθωμάς Αμφιλόχιος, Καθηγητής Αρχαίας Ελληνικής Φιλολογίας – Παπυρολογίας του Τμήματος Φιλολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

30012

30013

30014

Θωμά Μαριάννα, Επίκουρη Καθηγήτρια Αρχαίας Ελληνικής Φιλολογίας του Τμήματος Φιλολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

30015

30021

Κορολή Αικατερίνη, Επίκουρη Καθηγήτρια Αρχαίας Ελληνικής Φιλολογίας του Τμήματος Φιλολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

30020

30018

Μπουσές Σταμάτιος, Αναπληρωτής Καθηγητής Αρχαίας Ελληνικής Φιλολογίας – Παπυρολογίας του Τ.Ε.Φ.-Δ.Π.Θ.

30019

30016

30017

30022

Ιωαννίδου Χαρίκλεια, Καθηγήτρια Αρχαίας Ελληνικής Φιλολογίας, με έμφαση στην Παπυρολογία, του Τ.Ε.Φ.-Δ.Π.Θ.

30023

update 6/6/2023: Ακ. Συμβούλοι Σπουδών για τους εισαγόμενους μεταπτυχιακούς φοιτητές κατά το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023

Η Επιτροπή Προγράμματος Σπουδών του Δ.Π.Μ.Σ., στην υπ’ αριθμ. 4 / 6-6-2023 συνεδρίασή της, αποφάσισε ομόφωνα να ορίσει Ακαδημαϊκούς Συμβούλους Σπουδών για τους εισαγόμενους μεταπτυχιακούς φοιτητές κατά το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023, ως εξής:

Α.Μ. Φοιτητή /τριας Ακαδημαϊκός Συμβούλος Σπουδών

30001

30002

30003

30004

30005

30006

30007

30008